| Explanation | Desktop Microphone |
| Brand | Rampage |
| Model | Chatty |
| Color | Black |
| Lighting | Rainbow |
| Control Method | Led On – Off |
| Microphone Type | Omnidirectional |
| Interface | USB |
| Sensivity | -38dB 3dB |
| Working Voltage | 5V |
| Impedance | 2.2K |
| Frequency Range | 100Hz – 16KHz |
| Cable Length | 1.5m |
| Microphone Size | 10×195 (Max)mm |
| Product Size | 120x105x55mm |
| Package Size | 145x120x220mm |
| Package Contents | Product / Users Manual Warranty |
| Warranty Time | 24 Months |
אוזנית גיימינג Rampage SN-R4 White
אוזניות גיימינג לבנה עם תאורה בצבע אדום. חיבור AUX כוללת מתאם. תאימות: מחשב, SONY, XBOX. אחריות: 12 חודש אחריות יבואן רשמי.
המחיר המקורי היה: ₪189.₪149המחיר הנוכחי הוא: ₪149.









חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.