- מק"ט יצרן WDS500G3B0A
- קבוצת נפח 480-525GB
- ממשק SATA III
- מהירות קריאה מקסימלית ב- MB/s 560 up to
- מהירות כתיבה מקסימלית ב-MB/s 510 up to
- עובי במ"מ 7
- נפח 500GB
- דגם WD BLUE
- תקופת אחריות 3 שנים
דיסק פנימי Western Digital BLUE SA510 500GB SATA III 2.5 inch
₪435
| מק"ט יצרן | WDS500G3B0A |
|---|---|
| קבוצת נפח | 480-525GB |
| ממשק | SATA III |
| מהירות כתיבה מקסימלית ב-MB/s | 510 up to |
| עובי במ"מ | 7 |
| נפח | 500GB |
| דגם | WD BLUE |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.