- מק"ט יצרן CB8GS2666
- סוג זכרון DDR4
- נפח 8GB
- תדר שעון 2666MHz
- CAS Latency 19
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.2V
- צבע שחור
- תקופת אחריות 3 שנים
זיכרון לנייד CRUCIAL 8GB 2666Mhz DDR4 CL19 SODIMM
₪91
| מק"ט יצרן | CB8GS2666 |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 8GB |
| תדר שעון | 2666MHz |
| CAS Latency | 19 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.