- מק"ט יצרן CMK32GX4M2E3200C16W
- סוג זכרון DDR4
- נפח 32GB – 2×16
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- תאימות INTEL/AMD intel XMP 2.0
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.35V
- צבע לבן
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
זיכרון לנייח CORSAIR VENEGANCE 2X16 32GB DDR4 3200 CL16 White
₪1,407
קנה עכשיו| מק"ט יצרן | CMK32GX4M2E3200C16W |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 32GB – 2×16 |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP 2.0 |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | לבן |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.