- מק"ט יצרן CMK16GX4M2E3200C16
- סוג זכרון DDR4
- נפח 16GB – 2×8
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.35V
- צבע שחור
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
זיכרון לנייח CORSAIR VENEGANCE 2X8 16GB DDR4 3200
₪809
קנה עכשיו| מק"ט יצרן | CMK16GX4M2E3200C16 |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB – 2×8 |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | שחור |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.