- מק"ט יצרן CT8G4DFRA32A
- סוג זכרון DDR4
- נפח 8GB
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 22
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.2V
- צבע שחור
- תקופת אחריות 3 שנים
זיכרון לנייח Crucial 8GB DDR4 3200Mhz CL22 1.2V
₪388
קנה עכשיו| מק"ט יצרן | CT8G4DFRA32A |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 8GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 22 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.