- מק"ט יצרן F4-3200C16S-32GVK
- סוג זכרון DDR4
- נפח 32GB
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.35V
- צבע שחור
- תקופת אחריות 10 שנים אחריות יצרן מוגבלת
זיכרון לנייח G.skill Ripjaws V DDR4 3200MHz CL16 1.35V 32GB
₪448
| מק"ט יצרן | F4-3200C16S-32GVK |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 32GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 10 שנים אחריות יצרן מוגבלת |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.