- מק"ט יצרן CMK8GX4M1D3000C16
- סוג זכרון DDR4
- נפח 8GB
- תדר שעון 3000MHz
- CAS Latency 16
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.2V
- צבע שחור
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח CL16 CORSAIR DDR4 8GB 3000MHZ
₪117
| מק"ט יצרן | CMK8GX4M1D3000C16 |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 8GB |
| תדר שעון | 3000MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.