- מק"ט יצרן CMK64GX5M2B6000Z30W
- סוג זכרון DDR5
- נפח 64GB 2X32
- תדר שעון 6000Mhz
- CAS Latency 30
- תאימות INTEL/AMD AMD EXPO
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.4V
- צבע לבן
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח Corsair Vengeance DDR5 64GB 2x32GB 6000 CL30 White
₪1,884
| מק"ט יצרן | CMK64GX5M2B6000Z30W |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR5 |
| נפח | 64GB 2X32 |
| תדר שעון | 6000Mhz |
| CAS Latency | 30 |
| תאימות INTEL/AMD | AMD EXPO |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.4V |
| צבע | לבן |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.