- מק"ט יצרן CMW64GX4M2E3200C16
- סוג זכרון DDR4
- נפח 64GB 2X32
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.35V
- צבע RGB
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח Corsair Vengeance RGB PRO 64GB 3200MHZ 32X2 Kit CL16
₪1,109
| מק"ט יצרן | CMW64GX4M2E3200C16 |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 64GB 2X32 |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | RGB |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.