- מק"ט יצרן CMG16GX4M1E3200C16
- סוג זכרון DDR4
- נפח 16GB
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- תאימות INTEL/AMD intel XMP+AMD EXPO
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.35V
- צבע RGB/BLACK
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח CORSAIR VENGEANCE RGB RS 16GB DDR4 3200MHZ CL 16
₪724
קנה עכשיו| מק"ט יצרן | CMG16GX4M1E3200C16 |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP+AMD EXPO |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | RGB/BLACK |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.