- מק"ט יצרן F4-3200C16D-32GIS
- סוג זכרון DDR4
- נפח 32GB – 2×16
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.35V
- צבע שחור אדום
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח G.Skill 32GB 2X16 3200Mhz AEGIS CL16 DDR4
₪283
| מק"ט יצרן | F4-3200C16D-32GIS |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 32GB – 2×16 |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | שחור אדום |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.