- מק"ט יצרן F4-3600C19S-16GVRB
- סוג זכרון DDR4
- נפח 16GB
- תדר שעון 3600MHz
- CAS Latency 19
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.35V
- צבע אדום
זכרון לנייח G.SKILL DDR4 16GB 3600MHZ CL19 1.2V
₪373
| מק"ט יצרן | F4-3600C19S-16GVRB |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3600MHz |
| CAS Latency | 19 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | אדום |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.