- מק"ט יצרן F4-2666C19S-8GIS
- סוג זכרון DDR4
- נפח 8GB
- תדר שעון 2666MHz
- CAS Latency 19
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.2V
- צבע שחור
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח G SKILL F4-2666C19S-8GIS 8GB DDR4 2666 Aegis 1.2v
₪133
| מק"ט יצרן | F4-2666C19S-8GIS |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 8GB |
| תדר שעון | 2666MHz |
| CAS Latency | 19 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.