- מק"ט יצרן F4-3000C16S-16GISB
- סוג זכרון DDR4
- נפח 16GB
- תדר שעון 3000MHz
- CAS Latency 16
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.2V
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח G SKILL F4-3000C16S-16GISB 16GB DDR4 3000MHz AEGIS
₪133
| מק"ט יצרן | F4-3000C16S-16GISB |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3000MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.