- מק"ט יצרן F4-3600C19D-16GVRB
- סוג זכרון DDR4
- נפח 16GB – 2×8
- תדר שעון 3600MHz
- CAS Latency 19
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.35V
- צבע אדום
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח G.Skill Ripjaws V 16GB 8X2 3600Mhz CL19 1.35V
₪203
| מק"ט יצרן | F4-3600C19D-16GVRB |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB – 2×8 |
| תדר שעון | 3600MHz |
| CAS Latency | 19 |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | אדום |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.