- מק"ט יצרן KF432C16BB/32
- סוג זכרון DDR4
- נפח 32GB
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.35V
- צבע שחור
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח Kingston Black Fury 32GB 3200Mhz cl16 DDR4
₪1,392
| מק"ט יצרן | KF432C16BB/32 |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 32GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.