- מק"ט יצרן KF436C18BB2A/32
- סוג זכרון DDR4
- נפח 32GB
- CAS Latency 18
- תאימות INTEL/AMD intel XMP 2.0
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.35V
- צבע RGB/BLACK
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח Kingston Fury Beast RGB 32GB DDR4 3600MHz C18
₪508
| מק"ט יצרן | KF436C18BB2A/32 |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 32GB |
| CAS Latency | 18 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP 2.0 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | RGB/BLACK |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.