- מק"ט יצרן NTSWD4P32SP-16K
- סוג זכרון DDR4
- נפח 16GB
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.35V
- צבע שחור
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח Netac Shadow II Black DDR4 16GB 3200Mhz c16
₪350
| מק"ט יצרן | NTSWD4P32SP-16K |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.