- מק"ט יצרן NTSWD5P56SP-16K
- סוג זכרון DDR5
- נפח 16GB
- תדר שעון 5600Mhz
- CAS Latency 46
- תאימות INTEL/AMD intel XMP 3.0
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.2V
- צבע שחור
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח NETAC Shadow II DDR5 5600Mhz 16GB C46 BLACK
₪363
| מק"ט יצרן | NTSWD5P56SP-16K |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR5 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 5600Mhz |
| CAS Latency | 46 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP 3.0 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.2V |
| צבע | שחור |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.