- מק"ט יצרן NTSWD5P60SP-16W
- סוג זכרון DDR5
- נפח 16GB
- תדר שעון 6000Mhz
- CAS Latency 38
- תאימות INTEL/AMD intel XMP 3.0
- ערוצים Single
- VOLTAGE 1.35V
- צבע לבן
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח NETAC Shadow II DDR5 6000Mhz 16GB C38 White
₪856
| מק"ט יצרן | NTSWD5P60SP-16W |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR5 |
| נפח | 16GB |
| תדר שעון | 6000Mhz |
| CAS Latency | 38 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP 3.0 |
| ערוצים | Single |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | לבן |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.