- מק"ט יצרן NTSWD5P60DP -32W
- מק"ט יצרן NTSWD5P60DP-32W
- סוג זכרון DDR5
- נפח 32GB – 2×16
- תדר שעון 6000Mhz
- CAS Latency 38
- תאימות INTEL/AMD intel XMP 3.0
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.35V
- צבע לבן
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון לנייח NETAC Shadow II DDR5 6000Mhz 32GB 2x16GB C38 WHITE
₪1,873
| מק"ט יצרן | NTSWD5P60DP-32W |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR5 |
| נפח | 32GB – 2×16 |
| תדר שעון | 6000Mhz |
| CAS Latency | 38 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP 3.0 |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | לבן |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.