- מק"ט יצרן CMH32GX4M4E3200C16
- סוג זכרון DDR4
- נפח 32GB – 4×8
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- תאימות INTEL/AMD intel XMP+AMD EXPO
- ערוצים Quad
- VOLTAGE 1.35V
- צבע RGB/BLACK
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
זכרון קיט לנייח CORSAIR 32GB 4X8 DDR4 3200MHz CL16 RGB PRO Black
₪1,349
| מק"ט יצרן | CMH32GX4M4E3200C16 |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 32GB – 4×8 |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP+AMD EXPO |
| ערוצים | Quad |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | RGB/BLACK |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.