- מק"ט יצרן CMG32GX4M2E3200C16
- סוג זכרון DDR4
- נפח 32GB – 2×16
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.35V
- צבע שחור
- KIT כן
זכרון קיט לנייח CORSAIR Vengeance RGB RS 2X16 32GB DDR4 3200 CL16
₪1,259
| מק"ט יצרן | CMG32GX4M2E3200C16 |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 32GB – 2×16 |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | שחור |
| KIT | כן |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.