- מק"ט יצרן CMH16GX4M2E3200C16W
- סוג זכרון DDR4
- נפח 16GB – 2×8
- תדר שעון 3200MHz
- CAS Latency 16
- תאימות INTEL/AMD intel XMP+AMD EXPO
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.35V
- צבע RGB/WHITE
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
ז. לנייח Corsair Vengeance PRO SL 16GB 2X8GB DDR4 3200MHZ C16 Whi
₪827
| מק"ט יצרן | CMH16GX4M2E3200C16W |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR4 |
| נפח | 16GB – 2×8 |
| תדר שעון | 3200MHz |
| CAS Latency | 16 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP+AMD EXPO |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.35V |
| צבע | RGB/WHITE |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.