| Explanation | Gaming Mouse |
| Brand | Rampage |
| Model | SMX-R44 |
| Color | Red |
| DPI | 6400 DP/4800DPI/3200 DP/2400DPI/1600 DP/800DPI |
| Number of Keys | 6 1 Wheel |
| Key Life | 100 million keystrokes (for Right and Left Click) |
| Connection | Wired |
| Sensors | 6651 |
| Cable Length | 1.5m ± |
| Cable Type | Braided |
| Supported operating systems | Windows/Linux/Mac OS |
| Connection Interface | USB 2.0 |
| Connector | USB Type A Male |
| Usage Type | Plug and Play |
| Lighting | RGB LED |
| Speed | 1000Hz Quick Scan |
| Software Needs | Yes, for Macro (Compatible with Only Windows ) |
| Material | ABS |
| Product Weight | 147gr ±5gr |
| Product size | 44mm x 127 x 73mm |
| Gross Weight | 288gr ±5gr |
| Package Size | 46mm x 117mm x 212mm |
| Package Included | Product User Guide |
| Warranty Time | 24 Months |
עכבר גיימינג Rampage SMX-R44 Red
עכבר גיימינג בצבע אדום, שני פסי RGB בצד. 7 כפתורים. 6400DPI. אחריות: 12 חודש אחריות יבואן רשמי.
המחיר המקורי היה: ₪299.₪144המחיר הנוכחי הוא: ₪144.










חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.