| Explanation | Optical Gaming Mouse |
| Brand | Rampage |
| Model | SMX-R51 FLARE |
| Color | Black |
| Driver | Plug and Use |
| DPI | 10000 |
| Software | Yes (https://www.desteksegment.com/urun/rampage-smx-r51-flare-usb-siyah-10000-dpi-rgb-profesyonel-ma |
| Supported Systems | PC |
| Interface | USB |
| Hand Support | Sağ |
| Sensor Type | Avago PMW 3325 |
| Working Style | Optic |
| Response Time | 2 Ms |
| Polling Rate | 1000Hz |
| Lighting | RGB (4 Mods) |
| Color Support | 16.8 Million |
| Backlight Lighting | RGB |
| Number of Keys | 7 (Programmable) |
| Cable Type | Braided |
| Ergonomics | Yes |
| Working Voltage | 5V |
| Cable Length | 1.8 Meters |
| Weight | 135g |
| Product Size | 123x63x42mm |
| Package Size | 130x50x205mm |
| Package Contents | Product / Users Manual Warranty |
| Warranty Time | 24 Months |
עכבר גיימינג Rampage SMX-R51 FLARE
עכבר גיימינג,עם תאורת RGB. 7 כפתורים. 1000DPI. אחריות: 12 חודש אחריות יבואן רשמי.
המחיר המקורי היה: ₪249.₪169המחיר הנוכחי הוא: ₪169.













חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.