| Brand | Snopy |
| Model | SN-X25 |
| Explanation | Speaker Set |
| Color | Black |
| RGB Lighting | Yes |
| Connection Type | USB – 3.5mm Jack |
| Channel Structure | 2.0 |
| Frequency | 100Hz – 20KHz |
| Output Power | 3W * 2 |
| Impedance | 4 Ohm |
| Signal / Noise Ratio | 60dB |
| Channel Separation | 50dB |
| Driver Unit | 2 * 2 |
| Driver | 4 Ohm 3W |
| Package Size | 170x140x90mm |
| Package Contents | Product / Users Manual Warranty |
| Warranty Time | 24 Months |













חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.