- מק"ט יצרן CMT64GX5M2B5200C40W
- סוג זכרון DDR5
- נפח 64GB 2X32
- תדר שעון 5200Mhz
- CAS Latency 40
- תאימות INTEL/AMD intel XMP 3.0
- ערוצים Dual
- VOLTAGE 1.1V
- צבע RGB/WHITE
- KIT כן
- תקופת אחריות 3 שנים
CORSAIR DOMINATOR PLATINUM RGB DDR5 64GB 2x32GB 5200MHz C40 XMP
₪2,233
| מק"ט יצרן | CMT64GX5M2B5200C40W |
|---|---|
| סוג זכרון | DDR5 |
| נפח | 64GB 2X32 |
| תדר שעון | 5200Mhz |
| CAS Latency | 40 |
| תאימות INTEL/AMD | intel XMP 3.0 |
| ערוצים | Dual |
| VOLTAGE | 1.1V |
| צבע | RGB/WHITE |
| KIT | כן |
| תקופת אחריות | 3 שנים |
חוות דעת
אין עדיין חוות דעת.